Bilimsel araştırma sürecinde konuyla alakalı kaynaklara erişebilmek araştırmacıların en büyük problemlerinden biridir. Unutmayınız ki güzel bir konu dahi belirleseniz iyi bir literatür taramasından geçmemişse gereken değeri görmeyecektir. İyi bir tarama yapayım hem de uygun fiyata ve hızlı olsun diyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Basit tarama hizmetimiz ile sizin yerinize konuyla ilgili ön araştırmayı uzmanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. 

Çalışacağınız konuyla alakalı ne kadar kaynak olduğunu bilmiyorsunuz ve en kısa sürede öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman veritabanlarımız ve uzmanlarımız sayesinde işi ehline bırakabilirsiniz. 

75 Kaynağa kadar araştırdığız konunun kaynaklarını size liste halinde sunuyoruz. Eğer daha fazla kaynak istiyorsanız Gelişmiş Tarama paketini seçebilirsiniz.

Peki nasıl çalışıyoruz? 

Araştırmacıların konuları ile alakalı verdikleri anahtar kelimeler doğrultusunda literatür taramasını gerçekleştiriyoruz. İhtimaller dahilinde olmasa da araştırmacının konusu ile alakalı kaynak sayısı 50'den az olursa ücretsiz gönderim garantisi veriyoruz. Çünkü bizim bile kaynak bulamayacağımız bir konuda araştırma yapıyorsanız gerçekten yardıma ihtiyacınız vardır. 

Fiyat: 50 TL

Satın almak istiyorsanız Lütfen Talep Formu doldurunuz.